ГоловнаРеєстраціяВхід Сайт будівельників ДНЗ "БРЦ ПО"  www.ivet-ua.science

  Урок 2 Загальні відомості про гідроізоляційні матеріали Вітаю Вас Гість | RSS

 
 

Урок 2 Загальні відомості про гідроізоляційні матеріали

Протягом свого існування будинки постійно піддаються впливу вологи різного походження - атмосферних опадів, ґрунтових вод, конденсату, що утворюється на поверхнях елементів будівлі через зміну температур у ній та ін. Сирість, що акумулюється в матеріалах огороджувальних конструкцій і фундаментів за рахунок капілярного підсмоктування, конденсування, зміни тиску, хімічної і біологічної корозії порушує мікроклімат приміщень, знижує теплопровідність за рахунок підвищення щільності, погіршує їх міцність і, як  наслідок, спричиняє передчасне їх руйнування. Від дії води будівельні конструкції захищають гідроізоляційними матеріалами. Ці матеріали повинні бути водонепроникними і водостійкими, достатньо довговічними, а значить міцними, щільними, морозостійкими і не деформуватись.
Крім гідроізоляційних матеріалів застосовуються гідрофобізація і герметизація. Улаштування захисту огороджувальних будівельних конструкцій від зволоження та фільтрації води називають гідроізоляцією, а матеріали, з яких улаштовують гідроізоляцію - гідроізоляційними. Чим більша водонепроникність гідроізоляційних матеріалів, тим вища їх якість.
Гідроізоляція будівель має забезпечувати: збереження конструкції будівель та інженерних споруд за рахунок усунення їх замочування або зволоження; мікроклімат усередині приміщення та герметичність будівельних конструкцій. Гідроізоляція, як правило, є прихованим конструктивним елементом, тому її необхідно виконувати якісно, щоб після не витрачати у 2-3 рази більше коштів на ремонт. Застосування неякісних матеріалів для гідроізоляції, порушення технології виконання робіт призводить до зниження строку служби будівлі на 20-25 років.
Різновидом гідроізоляційних матеріалів є герметики (герметизувальні композиції), які використовують для ущільнення і герметизації складної конструкції способом заповнення швів, порожнин, тріщин. Герметизувальні й ущільнювальні матеріали можна застосовувати у вигляді паст, які вулканізуються, мастик, еластичних прокладок (джгутів), ущільнювальних полотен, різних профільованих елементів тощо.

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Шпола 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 133

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

     

    Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz