ГоловнаРеєстраціяВхід Сайт будівельників ДНЗ "БРЦ ПО"  www.ivet-ua.science

  Урок 10 Теплоізоляція двошарових камяних стін Вітаю Вас Гість | RSS

 
 

Повернутись  до  Теми 6  Технологія виконання простих теплоізоляційних і гідроізоляційних робіт

Попередній  Урок 9 Загальні  положення  про  утепленя  фасадів

Урок 10 Теплоізоляція  двошарових  камяних  стін

Стіни споруджують із цегли та інших дрібних кам'яних матеріалів із застосуванням скловатних і мінераловатних матеріалів ISOVER, якими заповнюють проміжок (зазор) двошарової стіни.
Внутрішній шар такої конструкції проектують з дотриманням умови забезпечення несучої здатності, товщина зовнішнього шару може бути мінімальною - 12 см (пів-цеглини).
Зовнішній шар захищає утеплювач від механічних пошкоджень і атмосферних впливів.
Заповнювати зазор потрібно так, щоб залишався природно вентильований повітряний проміжок між теплоізоляцією і кам'яними шарами. Теплоізоляцію виконують скловатними плитами ISOVER KL 37 і жорсткими вітрозахисними плитами ISOVER RKL, а також базальтовим утеплювачем ISOVER POLITERM UNI.

 

Зазор повинен мати точну ширину, щоб після заповнення його утеплювачем залишався повітряний проміжок близько 4 см. Менша його величина недоцільна з технологічних міркувань, а також через можливість випадкового засмічення й утворення теплових містків.
Сумісну роботу шарів і кріплення плит забезпечують стрижневі анкери, замуровані у шви муру. Анкери - це стрижні діаметром 6 мм із зігнутими кінцями з нержавіючої або анодованої сталі, вкриті лаком. Перед згинанням на них  насаджують дві шайби: одну для притискання плити до внутрішнього огороджувального шару, другу - всередині повітряного проміжку для стікання конденсату. Для цього влаштовують невеликий уклон у бік зовнішнього огороджувального шару.
Вентиляційними отворами в муруванні зовнішнього шару слугують незаповнені розчином вертикальні щілини між цеглинами нижнього і верхнього рядів. Зливний фартух роблять також з невеликим уклоном назовні.
Кладка ззовні фасаду піддається різкішим перепадам температури порівняно з кладкою зсередини, отже, більшим температурним деформаціям, що зумовлює потребу влаштування компенсаційних швів. Висота деформаційного відсіку становить 3-4 поверхи. У більш високих будинках другий і кожен наступний яруси деформаційних відсіків зовнішнього
шару мають консольно спиратися на внутрішній шар кладки.
За відсутності паронепроникного покриття зовнішнього шару кладки залишкова конденсація вологи у повітряному зазорі за рік дорівнює нулю.
Конструктивні схеми влаштування теплоізоляції зовнішніх двошарових стін наведено на рис.

Рис 1  Теплоізоляція двошарових стін

1 Несуча стіна  2 Тепловата  3 Повітряний прошарок  4 Лицьова цегла  5 Вентиляційні щілини  6 Елемент кріплення

При виконанні теплоізоляційних робіт необхідно дотримуватися наступних правил безпеки:
1. Обов'язково працювати у спецодязі зі щільної тканини, причому рукава і комір щільно зав'язувати; штани одягати навипуск.
2. Працювати тільки в окулярах, респіраторах і рукавицях.
3. Торфплити і нові теплоізоляційні матеріали (пінопласт та інші) обробляти в приміщеннях з вентиляційною витяжкою). Обрізи, пил та дріб'язок потрібно відразу прибирати.
4. У цих приміщеннях забороняється палити.
5. Гарячі бітумні мастики та інші готувати, транспортувати і подавати на робоче місце у відповідності до вимог безпечності
6. При роботі на помостах і риштуваннях дотримуватися вимог  техніки  безпеки

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Шпола 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 135

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

     

    Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz