ГоловнаРеєстраціяВхід Сайт будівельників ДНЗ "БРЦ ПО"  www.ivet-ua.science

  Урок 11 Кладка стовпчиків під лаги та приямків Вітаю Вас Гість | RSS

 
 

Попердній  Урок  10  Розтилання  розчину

Перед тим, як почати мурування стовпчиків під лаги необхідно прочитати робоче креслення та зробити розбивку осей стовпчиків, в залежності від того, де будуть лежати лаги. Спочатку потрібно вирівняти ґрунт, якщо необхідно, зробити підсипку . Якщо висота підпільного простору перевищує 250 мм, то підсипають і утрамбовують щебінь або підстилають шар бетону марки 75 завтовшки 10-20 см.

  Цегляні  стовпчики під  лаги  на  грунті

  Цегляні  стовпчики під  лаги  на  бетонній  підготовці

Для підлоги на ґрунті цегляні стовпчики роблять зі звичайної цегли марки 75 на цементному розчині складу 1:4. Силікатну цеглу застосовувати не рекомендується. Перший ряд стовпчиків викладають упритул до стіни або на відстані не більше 30 мм. Якщо стовпчики мурують по бетонній основі чи по щебеню, то спочатку накидають розчин і перший ряд кладуть на розчин, якщо грунт - розчин  не  кладуть. Перший ряд необхідно класти так, щоб останній ряд цегли був перпендикулярно тичком до лаг. Відстань між стовпчиками - 500-800 мм. Ряди стовпчиків викладають горизонтально під шнур, як правило розмірами 250 х 250 мм в повний шов.

Приямки також мурують із звичайної цегли на цементному розчині ланцюговою системою перев'язування швів. Перший ряд цегли укладають на бетонну основу, яка повинна бути нижче коробки віконного блока на 5-10 см. Товщина стінок приямків згідно проекту звичайно буває в одну цеглу або півтори цегли. Мурують приямки впустошовку у зв'язку з тим, що їх, як правило, штукатурять або облицьовують.

Види  приямків

Підпільний  простір та  приямки  обовязково  утеплюють. Також  засипці  підлягають канали та  інші  пустоти У житловому і промисловому будівництві як теплоізоляційний матеріал може бути використана мінеральна вата, шлак доменний гранульований (швидкоохолоджений, вогняно-рідкий шлак у зернах до 5 мм). Для засипання перекриття і каналів застосовується котельний шлак (рештки від спалювання вугілля, коксу).
Роботу виконують у респіраторі, захисних окулярах, рукавицях і спецодязі. Засипають  уиеплювач  лопатою або переносять шлаковату і шлак відрами. Теплоізоляційний матеріал попередньо передають на поверхи за допомогою підйомних кранів. Після того, простір уже засипаний, матеріал, що використовувався для засипання, необхідно вирівняти, простежити, щоб ніде не залишилися не утеплені місця. Після роботи одяг і інструмент слід почистити.
При роботі у закритих приміщеннях необхідно відчиняти вікно або забезпечити якісну вентиляцію приміщень не менше як з двократним обміном повітря за годину.

Питання  для  самокотролю

  1. Як  викладають  стовпчики під  лаги?
  2. Як  викладають  приямки?
  3. Як  утеплюють конструкції  сипучими  матеріалами та  яка  техніка безпеки  при  роботі з  ними?

Перевірте  свої  знання  з  даної  теми за  допомогою  даного  тесту  /2r/t2/u11/kladka_stovpchikiv_pid_lagi.mtf

Наступний  Урок 12  Контроль  якості  мурування

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Шпола 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 133

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

     

    Copyright MyCorp © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz